All Teams News
Alphanews.live
1 minute ago
Ομόνοια-ΑΕΚ: Ο απόηχος απο το ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ)
Το... τρίτο ημίχρονο και οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών της αναμέτρησης... Read more
Kerkida
Βγήκε πανό για την εισβολή και την... έκανε ο Αταμάν!
Θέμα στο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ με τον Αταμάν κατά τη... Read more
Match.cy - Omonia
Νταμπράουσκας: Δεν ήταν η καλύτερη εμφάνιση-Σημασία έχει η βαθμολογία
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/9) είναι:... Read more
OmonoiaNews.com - Omonia
3 minutes ago
"Σιαλαλαλα ΟΜΟΝΟΙΑ" - Τα πανηγύρια στη Βόρεια! [Βίντεο]
Click below to read more. Read more
Balla - Omonia
Στο τέλος τραγούδησαν... «ΛΑ, ΛΑ, ΛΑ, ΛΑ, ΛΑ, ΛΑ, ΛΑ, ΛΑ... ΟΜΟΝΟΙΑΑΑΑ»! (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟΣ)
Μετά τη δύσκολη νίκη επί της ΑΕΚ και το τρία στα τρία στο πρωτάθλημα οι ποδοσφαιριστές και η τεχνική ηγεσία της Ομόνοιας πανηγύρισαν με τον κόσμο τους.Τραγούδησαν το γνωστό σύνθημα…... Read more
24Sports
4 minutes ago
Τα highlights από το ΓΣΠ (vid)
Οι καλύτερες στιγμές από το Ομόνοια-ΑΕΚ... Read more
24Sports - Omonia
Νταμπράουσκας: «Πρέπει να υποφέρεις για τη νίκη» - Αναφορά σε επιθετικό
Οι δηλώσεις του προπονητή της Ομόνοιας... Read more
Protathlima - Omonia
5 minutes ago
Τι ΙΣΧΥΕΙ για Μπέζους και τραυματίες
Την εικόνα για τους τραυματίες έδωσε ο Νταμπράουσκας μέσα απο την συνέντευξη Τύπου. Συγκεκριμένα είπε: Ο Μπεζούς είναι καλύτερα, ίσως σε δύο βδομάδες θα μπορέσει να προπονηθεί κανονικά με την ομάδα. Σε ότι αφορά τους Μασούρα, Λοίζου και Ατζίλι αντιμε... Read more
Kerkida
7 minutes ago
"Δεν ήταν η καλύτερη εμφάνιση-Σημασία έχει η βαθμολογία"
Ο προπονητής της Ομόνοιας, Βάλντας... Read more
ΚΑΤΙ ΘΥΜΙΖΕΙ…
SuperSport FM - Omonia
8 minutes ago
Νταμπράουσκας για τον επιθετικό: «Υπάρχουν φήμες, μπορεί να γίνει το οτιδήποτε»
Ο Βάλντας Νταμπράουσκας αναφέρθηκε στην προσπάθεια που γίνεται για απόκτηση επιθετικού.... Read more
Balla - AEK
9 minutes ago
ΜΗΝΥΜΑ ΑΕΚ…
Με τέτοια εμφάνιση εναντίον της Ομόνοιας, έστειλαν μήνυμα οι παίκτες της ΑΕΚ. Ότι μπορούν (και φέτος) να πρωταγωνιστήσουν στο πρωτάθλημα.... Read more
ThemaSport - APOEL
Έτσι γεμίζει με αυτοπεποίθηση...
Τα χαμόγελα επέστρεψαν στον ΑΠΟΕΛ και με νίκες γεμίζει με αυτοπεποίθηση η ομάδα της Λευκωσίας.... Read more
Omonoia24.com - Omonia
10 minutes ago
Σε δύο εβδομάδες...
Χορηγοί αναμετάδοσης αγώνα: ΝovibetΣε περίπου 2 εβδομάδες αναμένεται να μπει στο κανονικό πρόγραμμα ο Ρομάν Μπέζους σύμφωνα με τον Νταμπράουσκας.Ο Λιθουανός κόουτς στην δημοσιογραφική διάσκεψη... Read more
11 minutes ago
Νταμπράουσκας: «Είναι σημαντική η νίκη στο ντέρμπι και πρέπει να υποφέρεις...
Ο προπονητής της ομάδας μας, Βάλντας Νταμπράουσκας, παραχώρησε δηλώσεις στα ΜΜΕ μετά το τέλος της νικηφόρας αναμέτρησης κόντρα στην ΑΕΚ... Read more
ThemaSport - Omonia
12 minutes ago
ΝΤΑΜΠΡΑΟΥΣΚΑΣ: «Όταν νικάς ένα τέτοιο παιχνίδι, σου δείχνει το δρόμο για τη συνέχεια»- Το σχόλιο του για απόκτηση επιθετικού!
Δείτε όσα δήλωσε ο τεχνικός της Ομόνοιας, Βάλντας Νταμπράουσκας μετά τη νίκη / ήττα της ομάδας του απέναντι στην ΑΕΚ, για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος.... Read more
Sportime - Omonia
Νεότερα από Νταμπράουσκας για τραυματίες και Μπέζους
Κατέβασέ το τώρα δωρεάν από το Google Play και το Apple Store... Read more
13 minutes ago
ΝΤΑΜΠΡΑΟΥΣΚΑΣ για ΕΝΙΣΧΥΣΗ: «Να περιμένετε τις επίσημες ανακοινώσεις...»
Ρωτήθηκε και για την ενίσχυση με επιθετικό ο προπονητής της Ομόνοιας Βάλντας Νταμπράουσκας και απάντησε ως ακολούθως:... Read more
Kerkida - Omonia
Απάντησε για Μπέζους ο Νταμπράουσκας
Σε περίπου 2 εβδομάδες αναμένεται να μπει στο κανονικό πρόγραμμα ο Ρομάν Μπέζους σύμφωνα με τον Νταμπράουσκας. Το κείμενο ανανεώνεται... Read more
ThemaSport - Apollon
14 minutes ago
Ξανά στον «Θεό» η Τατιάνα
Ο Tiles Gallery Απόλλων είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συμφωνία με την Τατιάνα Μουντρίσκαγια Γεωργίου για την αγωνιστική περίοδο 2024-25.... Read more
Gipedo - Omonia
15 minutes ago
Νταμπράουσκας για επιθετικό: «Μπορεί να γίνει το οτιδήποτε»
ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ;
Τι και αν πλησιάζει στα 37 του ο Φαμπιάνο ο οποίος γεννήθηκε στις 29-2-1998. Σούπερ κήπερ ήταν, σούπερ κήπερ συνεχίζει να είναι... Read more
Balla
17 minutes ago
ΡΕΦ-ΓΣΠ
Ήταν δύσκολο ματς με φοβερό ρυθμό το οποίο κρίθηκε στη λεπτομέρεια. Πήγε πολύ καλά ο Μάριος Χριστοφόρου . Εξαιρετική φυσική κατάσταση και με σωστές αποφάσεις.... Read more
18 minutes ago
Nταμπράουσκας:"Θα χρειαστεί να υποφέρουμε και να παλεύουμε, κάτι που κάναμε σήμερα"
Χορηγοί αναμετάδοσης αγώνα: ΝovibetΟι δηλώσεις του προπονητή της ομάδας Βάλντας Νταμπράουσκας μετά την νίκη επι της ΑΕΚ στο Γ.Σ.Π με 1-0:"Βλέποντας τον βαθμολογικό πίνακα το... Read more
19 minutes ago
Ο ΝΙΚΟΛΑΣ…
Ανίκητος ο Κύπριος διεθνής άσος. Σπουδαία η απόδοση του.... Read more
Match.cy
Ομόνοια - ΑΕΚ 1-0 (Βίντεο)
21 minutes ago
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ του Νταμπράουσκας για μεταγραφή επιθετικού
Αυτά είπε μετά το τέλος του αγώνα απέναντι στην ΑΕΚ, ο προπονητής της Ομόνοιας, Βάλντας Νταμπράουσκας, μετά απο ερώτηση για το αν η Ομόνοια ψάχνει ακόμη επιθετικό. Αναλυτικά: Όταν έχουμε νέα θα ενημερώσουμε. Το δουλεύουμε, όλα είναι πιθανά. Ξέρετε πό... Read more
SuperSport FM - AEK
Μπεργκ: «Δεν θυμάμαι πολλές ομάδες να ασκούν τέτοια πίεση στην Ομόνοια»
Διαβάστε τα όσα δήλωσε ο Χένινγκ Μπεργκ, μετά την εκτός έδρας ήττα (1-0) της ΑΕΚ από την Ομόνοια στο ΓΣΠ.... Read more
ThemaSport
23 minutes ago
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Η δύσκολη νίκη της Ομόνοιας απέναντι στην ΑΕΚ
Παρακολουθήστε τα καλύτερα στιγμιότυπα του αγώνα της 3ης αγωνιστικής ανάμεσα σε Ομόνοια και ΑΕΚ, όπου οι γηπεδούχοι επικράτησαν με 1-0.... Read more
Athlitiki - Omonia
25 minutes ago
ΝΤΑΜΠΡΑΟΥΣΚΑΣ:Mείναμε εκτεθειμένοι στο β’ ημίχρονο.Υποφέραμε, αλλά βρήκαμε τρόπο να κερδίσουμε
Αυτά είπε μετά το τέλος του αγώνα απέναντι στην ΑΕΚ, ο προπονητής της Ομόνοιας, Βάλντας Νταμπράουσκας. Αναλυτικά: «Είμαι πολύ ικανοποιημένος με τη νίκη και τους βαθμούς, φυσικά μπορούμε να παίξουμε πολύ καλύτερα, αλλά μετά από δύο εβδομάδες διακοπής... Read more
Gipedo - AEK
ΒΙΝΤΕΟ: Μπεργκ: Είχαμε περισσότερες ευκαιρίες»
Διαβάστε όσα είπε ο Χένινγκ Μπεργκ αμέσως μετά το τέλος του αγώνα της ΑΕΚ με την Ομόνοια και την ήττα με 1-0 στο ΓΣΠ.... Read more